Marketing Specialist

NOXGAMES  |   Type of Contract: Full-time

Hledáme šikovné kolegy na pozici Marketing Specialist.

Mobilní hry jsou jeden z nejrychleji rozvíjejících se trhů. My jsme brněnské herní studio vyvíjející mobilní hry, které jsou oblíbené po celém světě. Od roku 2005, kdy bylo NOXGAMES založeno, máme vytvořeno více jak 125 titulů a celkem více jak 100 milionů stažení. Za minulý rok si naše hry stáhlo rekordních 30 milionů uživatelů. Od roku 2018 jsme rozšířili náš tým o 125%, což znamená, že k nám nastoupilo 8 skvělých kolegů. Za prvních 7 týdnů letošního roku si naše hry stáhlo více jak 5 milionů uživatelů, kteří naše hry hodnotí průměrem 4,5 z 5. Tyto výsledky jsou skvělé, ale začínáme narážet na naše lidské mantinely. Už máme obsazeny programátorské, grafické i designerské pozice, ale stále nám chybí posily do marketingového oddělení, které budou mít absolutní přehled o všech datech v naší společnosti. A s tím nám můžeš pomoct právě ty!

Jaká tě čeká pracovní náplň?

Zprvu rozhodně administrativně-exekuční, protože perfektně připravené podklady jsou pro kampaň základ. Budeš často komunikovat s kreativním oddělením, protože reklamní kreativy nejen pro kampaně, ale i pro Google Play Store (ASO) pochází právě od nich. Máme také nastaveny firemní KPI a sledování a plnění bude i tvým úkolem. A určitě nesmíme zapomenout na naše socky, protože třeba na Instagramu máme více jak 160.000 followers.

Koho vlastně hledáme a co požadujeme:

Hledáme šikovnou mladou posilu, která má drive, je praktická - žádný úkol není příliš malý nebo příliš velký, má skvělé organizační a komunikační schopnosti, umí anglicky mluvenou i psanou formou a aspoň trochu myslí analyticky (pracujeme hlavně s čísly). Pokud vše toto máš, tak zbytek tě už rádi naučíme!

Co ti za to nabízíme?

  • Férové platové ohodnocení včetně zajímavých bonusů z výsledků
  • Máme pravidelné meetingy, sdílíme si know-how, pomáháme si
  • Skvělé a moderní kanceláře v centru Brna s parádní dostupností
  • Celodenní přísun kávy, japonských čajů a oříšků
  • Interní a externí vzdělávání na zahraničních konferencích
  • Pohodovou firemní kulturu s minimem byrokracie
  • Společné firemní akce
  • Kariérní růst
  • Skvělý mladý kolektiv
  • A hlavně, kdo si může jen tak v práci legálně zahrát hry

Zaujali jsme tě?