Game Designer

NOXGAMES  |   Type of Contract: Full-time

Hledáme šikovné kolegy na pozici Game Designer.

Mobilní hry jsou jeden z nejrychleji rozvíjejících se trhů. My jsme brněnské herní studio vyvíjející mobilní hry, které jsou oblíbené po celém světě. Od roku 2005, kdy bylo NOXGAMES založeno, máme vytvořeno více jak 125 titulů a celkem více jak 100 miliónů stažení. Za minulý rok si naše hry stáhlo rekordních 30 milionů uživatelů. Od roku 2018 jsme rozšířili náš tým o 125%, což znamená, že k nám nastoupilo 8 skvělých kolegů. Za prvních 7 týdnů letošního roku si naše hry stáhlo více jak 5 miliónů uživatelů, kteří naše hry hodnotí průměrem 4,5 z 5. Tyto výsledky jsou skvělé, ale začínáme narážet na naše lidské mantinely. Už máme obsazeny programátorské, grafické i marketingové pozice, ale stále nám chybí posily na Game Design. Aby se nám ještě více dařilo, potřebujeme vytvořit co možná nejlepší herní zážitek aby se hráči vždy rádi vraceli.

A s tím nám můžeš pomoct právě ty!

Jaká tě čeká pracovní náplň?

Pracovní náplň obnáší design casual i mid-core mobilních her. Balanc ekonomiky a návrh herních mechanik. Spolupráce s grafiky a programátory od prototypu po finální produkt a k tomu samozřejmě tvorba a údržba design dokumentace.

Co požadujeme?

  • Velkou vášeň pro hry, ideálně zkušenosti s free-to-play mobilními hrami
  • Výborné matematické a analytické schopnosti
  • Velice dobré komunikační dovednosti
  • Angličtinu na pokročilé úrovni mluvené i psané
  • Týmového hráče, který má drive a půjde do toho s námi po hlavě

Výhodou:

  • Znalost Unity
  • Praxe v oboru
  • Znalost monetizačních technik
  • Orientace ve Free-to-Play hrách
  • Aktivní hraní mobilních her

Co ti za to nabízíme?

  • Férové platové ohodnocení včetně zajímavých bonusů z výsledků
  • Máme pravidelné meetingy, sdílíme si know-how, pomáháme si
  • Skvělé a moderní kanceláře v centru Brna s parádní dostupností
  • Celodenní přísun kávy, japonských čajů a oříšků
  • Interní a externí vzdělávání na zahraničních konferencích
  • Pohodovou firemní kulturu s minimem byrokracie
  • Společné firemní akce
  • Kariérní růst
  • Skvělý mladý kolektiv
  • A hlavně, kdo si může jen tak v práci legálně zahrát hry?

Zaujali jsme tě?