Level Designer

Batfields  |   Location: Brno  |   Type of Contract: Full-time

Jsou hry tvou vášní a celý život toužíš po tom stát se členem vývojářského týmu? Nemusíš odpovídat všem požadavkům, stačí mít chuť a nadšení pro herní vývoj. Pokud je to něco, co Tě zajímá tak neváhej a ozvi se nám!

Pracovní náplň:

  • Práce s herní technologií Unreal Engine 5
  • Návrh herního prostředí formou greyboxů (exteriérových a interiérových lokací)
  • Návrh a ladění herních arén (oblastí) s výskytem různých typů nepřátel
  • Návrh unikátních „bossfigtů“ šitých na míru danému prostředí
  • Příprava herního prostředí, včetně nastavení různých entit pro umělou inteligenci a hráče
  • Testování nových herních mechanizmů a jejich následná implementace
  • Ladění a balancování „sandbox“ hratelnosti v otevřeném světě

Požadujeme:

  • Osobu s vášní pro akční hry se zkušenostmi PC a konzolí
  • Cit pro detail, kreativitu a silný tah na bránu jako týmový hráč
  • Osobu s citem pro pečlivost, zodpovědnost a aktivním přístupem k práci
  • Chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se v rámci herního a level designu

Výhodou:

  • Zkušenosti v rámci herního anebo multimediálního průmyslu
  • Znalost UE5, případně některých modelovacích nástrojů (Blender, Zbrush, 3DMax)
  • Zkušenosti s některými nástroji pro sledování a plánování práce (Jira, Trello)
  • Angličtina

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí v perspektivní a rychle se rozvíjející společnosti
  • Práci v zajímavém prostředí herního průmyslu mezi vývojáři s dlouholetými zkušenostmi
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Čas a možnosti naučit se novým věcem v technologii UE5
  • Práci z domova na HPP nebo ŽL s pružnou pracovní dobou
  • Zajímavé finanční ohodnocení s výkonnostními bonusy
  • Výhled dlouhodobé spolupráce
  • 23 dní dovolené/rok
  • Nástup možný ihned

Zašlete nám prosím svůj životopis a ukázky tvorby nebo odkaz na Vaše online portfolio.

Budeme se těšit!

More information