Motion Designer - Vytváření video reklam pro mobilní hry

Alda Games  |   Location: Brno  |   Type of Contract: Full-time

Kdo jsme

  • Jsme nezávislé herní studio, které vytváří mobilní hry s miliony stažení
  • Rodinná atmosféra a minimální byrokracie
  • Koukni na naše portfolio her: play.google.com/store/apps/dev?id=7878739734537858311
  • Aktuálně jsme se přestěhovali do nových kanceláří, 5 minut pěšky od hlavního nádraží

Náplň práce

  • Tvorba krátkých reklamních video spotů, tzv. "Creative", které propagují naše mobilní hry
  • Tvorba grafických assetů - ikony, úpravy obrázků ze hry atd... - většinou se pracuje již s předpřipravenou grafikou
  • Příprava scén v 3D editoru (Unity3D - zkušenosti nejsou nutné, naučíš se)
  • Tvorba storyboardů
  • Komunikace s marketing týmem

Očekáváme

  • Zkušenost s tvorbou videí - střih, nahrávání, editace 2D grafiky
  • Zkušenost s jednoduchým ozvučením
  • Chuť se neustále zlepšovat a vzdělávat v daném oboru

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle tvých zkušeností (13. plat)
  • Startup prostředí
  • Novou, komfortní a prostornou kancelář v centru Brna (Ulice Úzká)
  • Možnost ovlivňovat výsledný produkt
  • Fotbálek, herní místnost, Playstation, chill zone, terasu s výhledem na Brno
  • Firemní benefity (nápoje, denně čerstvé ovoce, sportovní akce...)
  • Příležitost pro profesionální růst, firemní školení, účast na konferencích
  • Nástup možný ihned

More information